ביטוח נסיעות לחול – לרכוש ביטוח בימים קשים ולנסוע בראש שקט

תוכן עניינים:

זו לא תקופה פשוטה עבור ישראלים לנסוע לחו"ל. לצערנו הרב, מאז השבת השחורה באוקטובר 23, ישראלים רבים מעדיפים לא לתכנן תוכניות ולנסוע לחו"ל, בין אם זה בגלל שאירוע מקומי יכול למנוע מהם את הנסיעה, בין אם זה בגלל שלא פעם כלי התקשורת, בישראל ובחו"ל, מדווחים על עימותים, הפגנות ואפילו פגיעות בישראלים. בכלל, באופן כללי, מצב הרוח האישי והלאומי אצל רבים מאיתנו,  מבטל את המחשבה על נסיעה לחו"ל, חופשה והנאה.

אך לעיתים אין ברירה ולעיתים זה אפילו הכרחי, לגוף, לנפש או לצרכים אחרים. כמה ימים בחו"ל יכולים לעזור לנו לחזור אל השגרה ולחדש את הכוחות, להטעין את עצמנו מחדש. אנחנו לא יכולים להגן על עצמנו בכל צורה אפשרית, אך ישנם מספיק דברים שאנו יכולים לעשות בשביל שאם חס וחלילה יקרה משהו, נקבל מענה אופטימאלי.

לפני שאנחנו מחליטים לנסוע למדינה אחרת בתקופה זו, כמו בתקופות אחרות, חשוב שנרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. פוליסה זו נועדה לספק לנו מענה אם חס וחלילה אנחנו מתמודדים עם סיטואציה המחייבת טיפול רפואי. ביטוח נסיעות לחו"ל, מספק כיסויים רבים עבור פרוצדורות רפואיות שונות, בין אם זה פנייה לרופא, צילומים, תרופות, עד לאשפוזים וניתוחים בכפוף לתנאי הפוליסה כמובן. הפוליסה יכולה לכלול גם הטסה לארץ במידת הצורך.

למה חשוב דווקא בתקופה זו להשקיע ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל?

על פניו, המצב לא בהכרח השתנה מבחינת הצורך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. הרי גם בימים של שקט, אנחנו זקוקים לפוליסה זו, בשביל שנוכל לקבל מענה וכיסוי להוצאות שעלולות להידרש אם יקרה לנו משהו ונצטרך לעבור טיפול רפואי מסוים בעת שהותנו ביעד.

העניין הוא, שבתקופה זו, רמת הסיכון עלתה במובן מסוים ואנחנו לא יכולים לדעת עם מה אנחנו נתמודד. נכון שלא כל אחד פוגש בזה בעת שהותו בחו"ל, ומרבית המקומות הם בטוחים, אך מספיק אירוע אחד שידרוש מאיתנו לפנות לרופא מקומי ולקבל טיפול, וזה כבר עלול להעיב על הטיול גם מבחינה כלכלית.

ביטוח נסיעות לחו"ל מספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים מהרגע שאנחנו נמצאים מחוץ לשטחי מדינת ישראל ועד לרגע שאנחנו חוזרים. כך נדע, שאם קורה משהו, אנו מכוסים ואין צורך לבצע הוצאות כספיות מיותרות שעלולות להשפיע על היכולת שלנו ליהנות מהטיול. בגלל התקופה המתוחה וחוסר וודאות גדול שקיים כרגע במצב הבטחוני, יש לנו אפשרות לרכוש בביטוח גם כיסוי נגד ביטולים, כיסוי כזה יכול לפצות אותו בלא מעט כסף, יכול לפצות על מלונות או טיסות שהזמנו והתבטלו, כרטיסים למופעים שונים ועוד, חשוב לבדוק באילו מקרים ההרחבה לביטול תפצה אותנו בדיוק ובאילו סכומים.

חשוב להדגיש, החברות משווקות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל שונות, כל אחת מהן כוללת סעיפים ודגשים שונים. לכן חשוב לבחון אותן ולבחור את הפוליסה הרלוונטית ביותר עבורנו.

איך משווים ובוחרים בפוליסה הנכונה?

בשביל להשוות בין פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, הדבר הנכון לעשות הוא לפנות לאתר Wobi, לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות, לבחור את הפוליסה הנכונה, מבחינת תנאים, כיסויים והיבטים אחרים החיוניים עבורנו ולרכוש בקלות אונליין.

ביטוח נסיעות לחו