חיפה, ירושלים וחולון: רכב שוכרים רק באחד הסניפים של סוכנות Suncar

תוכן עניינים:

אם עד לפני מספר שנים האפשרות של לשכור רכב לתקופה קצרה או ארוכה הייתה כרוכה בתשלום לא בדיוק נגיש לכל כיס, התמונה שונה לחלוטין וזאת בשל מדיניות תשלום גמישה, המאפשרת לכל נהג או נהגת לשכור רכב לתקופה קצרה או ארוכה, בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על רכב שיתאים בדיוק לצרכים שלהם. מי שמצליחה להוביל את הענף וליצור חוויה חיובית בעבור נהגים חדשים או ותיקים היא סוכנות הרכבים Suncar. מדוע כדאי לשכור רכב דרך הסוכנות הזו ומה חשוב לדעת על אודות התהליך שהפך לקל ופשוט יותר? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

 

מצפון ועד דרום – כל מה שצריך לדעת אודות סוכנות Suncar

סוכנות הרכבים Suncar נחשבת זה שנים ארוכות לאחת מסוכנויות הרכב הבולטות והמצליחות בישראל. הסיבה לכך נובעת בעקבות ניהול המתבצע ברמה הגבוהה ביותר בענף הרכב, תוך שימת דגש על ליווי אישי הניתן בעבור כל לקוח, כחלק מתודעת שירות שמגיעה לידי ביטוי במעטפת אישית שתבטיח לא רק השקעה כספית נבונה אלא גם יכולת לקבל סיוע, החל משלב ההתלבטות לגבי דגם הרכב ועד להחזרה שלו. השכרת רכב ליום מסוכנות Suncar היא הזדמנות מעולה בעבור נהגים שאינם מחזיקים ברכב פרטי או בעבור מי שרוצה להימנע משימוש ברכב לטובת יציאה לנופש, מפגש מחוץ למקום המגורים ועוד, בעלות כספית גמישה ואטרקטיבית ועם אפשרות לבצע את התהליך באופן מקוון.

 

השירות הזה תופס תאוצה בשנים האחרונות, לא מעט בשל חוסר הגמישות הכרוך לעיתים בהסתמכות על תחבורה ציבורית, לצד הרצון של נהגים להימנע משימוש ברכב הפרטי, בעקבות העלויות הגבוהות של הטסט או הדלק. כאשר לוקחים בחשבון את המחירים הגבוהים של רכבים חדשים, האפשרות של לשכור רכב לתקופה קצרה של יום אחד בלבד או תקופה ארוכה היא אטרקטיבית למדי, ועל כן הצוות המקצועי של סאן קאר עומד לרשותכם בכל עניין.

 

איך עובד השירות?

השירות שאותו מציעה החברה מבוסס על אפשרות לבחון את דגמי הרכב השונים דרך האתר הרשמי. לאחר שבחרתם את הדגם שאותו אתם רוצים לשכור – בין אם מדובר ברכב שטח לטיולים משפחתיים, רכב עירוני, רכב יוקרה ועוד, השלב הבא הוא להסדיר את התשלום בהתאם לתקופת הזמן שנקבעה מראש, ולאחר מכן לאסוף את הרכב מאחת מנקודות האיסוף הפרוסות בכל רחבי הארץ, ובהם הסניפים של החברה בתל אביב, ירושלים, חיפה וחולון. כמי שרואים בשירות ללקוח כחלק מהותי מתודעת השירות, ניתן לפנות לנציגי השירות של החברה בכל שלב, כל זאת מתוך מטרה ליצור מערך שמאפשר לכם להוביל ליצירה של השכרת רכב לבודדים, משפחות ועוד. כסוכנות מובילה בתחומה היא זוכה לתגובות אוהדות מאוד מצד הלקוחות אשר חוזרים לסוכנות בעת הצורך, כחלק משירות אישי ומקצועי המבוסס בין היתר גם על שילוב של רכבים חדשים ממיטב המותגים לטובת יצירה של חווית נהיגה חדשנית.

 

לאחר שאספתם את הרכב ואתם מסיימים את הטיול, מעבר דירה, יום החתונה ועוד, השלב הבא והאחרון הוא להחזיר את הרכב לנקודת האיסוף הנוחה לכם בתיאום מראש, ובהתאם לכך להוביל להשקעה כספית משתלמת אבל גם מינימום התעסקות ברכב, בעקבות תהליך השכרה המבוסס על זמינות גבוהה, מהירות אך גם יכולת לקצר את הזמנים ובכך להמשיך בשגרת היום יום.

 

לסיכום

באמצעות סוכנות הרכב Suncar תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי נהגים שכבר עכשיו שוכרים רכב לתקופה קצרה או ארוכה. באתר הרשמי של הסוכנות ניתן לבצע את התהליך באופן דיגיטלי לחלוטין, כולל ליווי אישי המתבצע דרך נציגי השירות הזמינים בעבורכם במוקד שירות הלקוחות. אז קדימה, צאו לדרך!